whatsapp-call
contact-us

אחזקת מבנים רק באיי פלאס!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חברת אחזקה

  עקב החוסר הרב בשטחים שונים לבנייה והצורך בדירות רבות גרמו לקבלנים לבנות על מגרשים בניינים רבי קומות שמכילים מספר רב ביותר של דירות. כמו כן אם בעבר הבניינים היו מכילים רק חדר מדרגות לניקוי כיום מדובר בניינים איכותיים ויפים המכילין לא רק חדר מדרגות לניקוי אלא בריכה וחדרי כושר וחדר משחקים לשירות הדיירים. כל הסיבות האלו מחייבות את הצורך בשכירת שירותיה של חברת אחזקה. גודל הבניינים ריבוי חדרי המדרגות ולעיתים האביזרים היקרים שיש בכל בניין גורמים לדיירי הבניין להיעזר בחברת אחזקה על מנת לתחזק את הבניין בצורה טובה ואיכותית.

  מהי חברת אחזקה?

  חברת אחזקה היא חברה שאחראית לבצע כל מיני תיקונים שונים בבניינים היא אחראית על תחזוק השוטף שלהם. התחזוק השוטף שלהם לא כולל רק ניקיון כפי שרבים נוטים לחשוב הם גם כוללים גם תיקון ושיפוץ של רהיטים שונים בתוך הבניין. אם יש בבניין בריכה או ניקוי של הבריכה כמו כן הם דואגים למילוי בקשות שונות של הדיירים. השכרת שירותיה של החברה מתבצעת על ידי הסכם עם החברה בנוגע לכמות השירותים ואופן הזמנים ועוד שאר עניינים שהדיירים צריכים לסכם מול חברת האחזקה.

  אילו שירותים מספקת חברת אחזקה?

  חברת אחזקה כשמה כן היא דואגת לתחזוקת הבניין בניגוד למחשבות של רבים היא אינה עוסקת רק בניקיון כאשר יש הבדלים כמובן בין סוגי הניקיון השונים כאשר הניקיון בדרך כלל כולל: ניקיון חדרי מדגות , ריקון פחים , ניקוי חדרים שונים , החניות , שביל הכניסה , מקלט ועוד.
  בנוסף לכך החברה תדאג לשמור על גינה נעימה ומטופחת על ידי גנן מנוסה שיטפח אותה במיטב הציוד הנדרש כמו כן החברה תספק שירותים שונים כמו שירותי הדברה נגד מכרסמים ומקקים ושאר מזיקים כמו כן החברה אחראית על הזמנת שרברבים שונים, חשמלאים, טכנאי מעליות ושאר בעלי מקצוע על פי הצורך. חברת אחזקה אחראית על תחזוקת הבניין על כל חדריו על דיירי הבניין לוודא זאת לפני שהם חותמים חוזה עם חברת אחזקה שתתחזק את הבניין.

  חברת אחזקה לבניין

  בנייני מגורים רבים מחייבים חברת אחזקה לבניין בכל מקרה הבניינים מחייבים ניהול של הבניין עצמו האופציות נעות בין ניהול עצמאי של הבניין בחירה של נציגי דיירים שגרים בבניין שידאגו ליצירת קשר עם אנשי מקצוע במקרה הצורך , גביית הסכום השנתי לצורך התיקונים מהדיירים השונים.
  שכירת שירותיה של חברת אחקה לבניין שתנהל את הכל כולל ניקיון כולל הזמנת בעלי מקצוע שונים לתיקונים שונים הדיירים רק יצטרכו לשלם לה כחלק מהתשלום החודשי של ועד הבית . במאמר זה נברר למה בכלל צריך חברת אחזקה לבניין והאם זה כדאי ולמי זה משתלם מאמר זה יסקור את הנושא הזה.

  חברת אחזקה לבניין למי זה כדאי ולמי זה משתלם במיוחד

  בעידן של היום ניתן לראות כי רבים מהאנשים עסוקים מידי על מנת לראות או לתקן תיקונים שונים הנצרכים לבניין או אפילו להזמין בעל מקצוע שיעשה זאת . חשוב מאד לציין כי מדובר על חברת אחזקה לבניין חברה זו התפקיד שלה לדאוג לכך כי הניהול של הבניין יהיה מושלם.
  כל תיקון של הבניין יבוצע בדיוק כפי שצריך הבניין יהיה איכותי ויפה כמו כן גם משקעים שונים שאים נמצאים בדירות שלהם באופן יום יומי יכולים להשתמש בחברת אחזקה לבניין .בתשלום נוסף על מנת היא תדאג לתיקון הדירות שלהם ולתחזוקה שלהן כמו כן ברוב המקרים בעיקר של בניינים גדולים במיוחד תשלום העמלה או התשלום החודשי לחברת הניהול משתלם כי ישנו קושי רב מאד לנהל בניין איכותי ויפה.

  מכמה דירות משתלם להחזיק חברת אחזקה לבניין?

  גם אם אתם משקיעים שיש להם דירה אחת וגם אם אתם משקיעים שמנהלים מספר דירות כדאי לכם להחזיק חברת אחזקה לבניין על מנת להוציא מכם את כאב הראש של תחזוקת הדירה. כמו כן אם יש בבניין שלכם חברת אחזקה קיימת כדי מאד לבקש ממנה גם לתחזק את הדירה שלכם יחד עם זאת מומלץ לכל בניין רב קומות לשכור את השירותים של חברה זו על מנת לנצל את היתרונות השונים שבשכירת חברת אחזקה לבניין שלה יש יתרונות רבים.

  אחזקת בניינים

  אחזקת בניינים הוא בעצם שם שכולל פעולות שונות שצריכות להתבצע באופן קבוע על מנת לשמור על תחזוקת הבניין. על מנת להבטיח את השלמות של הבניין ועל מנת למנוע תקלות שונות שעלולות להיגרם בגלל העניין הזה. פעולות שונות ואחרות שמתבצעות על ידי החברה כל פעולה כזו מעלה את רמת ערכו של הבניין ותורמת לכך כי החיים בבניין יהיו איכותיים ביותר. תחזוקת הבניין באופן מוצלח תורמת לפחות בלאי בבניין ולכך שאנשים רבים יכולים להנות מערך הדירות שיעלו בזכות בניין איכותי יפה ונקי. פעולות אלו שמתבצעות באופן שוטף וברמה מעולה מייפות את הבניין..

  אחזקת בניינים כאמור כוללת ביצוע פעולות שונות שצריכות להתבצע בפנים הבניין ופעולות שצריכות להתבצע מחוץ לבניין במאמר זה נזכיר את שני הסוגים של פעולות אלו:

  מבחוץ

  כאשר מדברים על אחזקת בניין כמובן שאין הכוונה רק לפנים הבניין מדובר על בניין איכותי שצריך להישמר ככה גם מחוץ לבית מדובר בגדר המפרידה בין הבניין לרחוב חשוב מאד שהיא תישמר תקינה ואיכותית. כמו כן כולל גם אחזקת הגינות באופן שוטף ניקוי הגינה בצורה איכותית כיסוח הדשא ושתילת צמחים ועצים לרוב ועוד פעולות שונות בהתאם לרצון הדיירים. כמו כן יש לנקות גם את תיבות הדואר והאינטרקום ושביל הכניסה לבניין על מנת שהוא ישמר נקי ומטופח.

  מלמעלה למטה

  אחזקת בניינים כוללת בתוכה גם אחזקת של מערכות הבניין קיימות מערכות רבות מאמר זה ייתן דוגמא של 3 מהן:

  ניקיון חדר המדרגות

  יש להקפיד על ניקיון חדר מדרגות בצורה הניקיה על ידי חברת ניקיון או על ידי מנקה פרטי שנשכר לצורך כך על ידי החברה.

  בדיקת תקינות המעלית

  יש לבדוק את תיקון המעלית באופן שוטף כמו כן כל חצי שנה יש בדיקה על ידי משרד התמ"ת בדיקה של מעלית תקינה היא בדיקה חשובה במיוחד .

  זיפות גגות ואיטום גגות

  אמנם הגג הוא חלק שלא בהכרח תמיד רואים אותו אך הוא חשוב במיוחד אחזקת הבניין כוללת גם לאטום אותו.

  חברת ניהול ואחזקת מבנים

  הבניין בו אתם מתגוררים הוא הנכס החשוב לכם ביותר לכן לא כדאי שהוא יהיה מוזנח ולא נקי . חובה עליכם ליצור קשר באופן מידי עם חברת ניהול ואחזקת מבנים שתנהל לכם את הבניין ותוכלו להנות מבניין נקי ויפה.
  אם פעם ראשונה שמעתם על המושג הזה מאמר זה יעזור לכם בקלות להבין את המושג הזה ויענה על שאלות חשובות ביותר כמו מהי חברת ניהול ואחזקת מבנים מה התפקידים שלה ועוד שאלת נוספות שיצליחו לשפוך אור על פני השאלות הרבות שיש לכם אודות חברה זו מאמר זה יעזור לכם לקבל תשובות לכל השאלות האלו ולבחור את הבחירה הנכונה .

  מה התפקיד של חברת ניהול ואחזקת מבנים?

  לא תמיד תמצאו את השכן שיודע לתקן תיקונים קטנים בבניין ולא תמיד ימצא יו"ר ועד הבית ידע להזמין בעלי מקצוע לצורך תיקונים הכרחיים בבניין את כל התפקידים האלו צריכים לבצע חברת ניהול ואחזקת מבנים כאשר מדובר על חברת כזו היא אחראית הן לניקיון השוטף של הדירה עצמה הכולל גם ניקיון הלובי , הכניסה לבניין , המחסנים , המקלט , החניות ובעצם כל האזורים המשותפים ששייכים לבניין.
  כמו כן הם אחראים לא רק על ניקיון הבניין אלו גם על ריקון הפחים השקיית עציצם ברחבי הבניין אם ישנם. כמו כן הם אחרים על פיתוח הכניסה ובעיקר על הגינה. הם אחראים על כך שתמיד הגינה תהיה יפה ומטופחת במקומות שבהם יש צורך בשירותים מיוחדים כמו חדרי כושר או ניקוי בריכה משותפת.

  כיצד לבחור חברה לניהול ואחזקת מבנים?

  בחירה נכונה של חברת ניהול ואחזקת מבנים היא הבחירה הטובה ביותר שתעשו וכאשר הבחירה גם היא תהיה נכונה אתם תהיו שבעי רצון להלן מספר כללים לבחירת חברת ניהול ואחזקת מבנים נכונה:

  בצעו סקר שוק

  לא כדאי לכם להתבייש לשאול חברים וידידים שונים אודות חברת ניהול ואחזקת מבנים אם הם מרוצים ממנה אם הם מרוצים וודאי שגם אתם תהיו מרוצים כמו כן בצעו סקר שוק בנוגע למחירים שונים לשירותי החברה.

  חברת אחזקת בניינים

  שירותים של אחזקת בניינים כוללים מגוון רחב ביותר של שירותים. אחזקת בניינים כוללים מגוון רחב ביותר של פעולות שונות למשל ריקון פחים , השקיית אדניות וצמחים שונים שפזורים בבניין. אף אחד לא מעוניין להיכנס ללובי מלכלכך או להיכנס לבניין שיש בו ריח שאינו נעים.
  על מנת להבטיח שהבניין יהיה איכותי ויפה במיוחד יש ליצור קשר במהירות עם חברת אחזקת בניינים לבצע את כל הפעולות האלו על הצד הטוב ביותר.
  במאמר זה נענה על השאלות הבאות : אחזקת בניינים מזה כולל דוגמאות שונות לאחזקת מבנים ועוד.

  אחזקת בניינים מזה כולל?

  כאשר מדברים על תחזוקת בניינים מדברים על ביצוע כל הפעולות שדרושות לבניין מתוחזק ויפה באופן יום יומי פעולות אלו כוללות ניקוי הלובי בצורה יפה במיוחד , ריקון הפחים , ותיקון פריטים שונים שהתקלקלו הפריטים האלו יכולים להיות פריטים שנמצאו בבדיקה תקופתית ואיכותית שמתבצעת על ידי החברה. כמו כן בחלק מהמקרים השונים יש צורך לדאוג לכך כי רבים מבין תחזקת הבניינים דואגים גם לניקוי החניות וכן גם לתחזוקת הגינה בצורה טובה ומזמינה במיוחד.

  דוגמא לתחזוקת בניין

  ניתן לתת דוגמא שתשמש ראיה למה שתחזוקת בניינים זקוקה לו דיירי הבניין מצפים לכך כי כאשר הם יגיעו אל הבניין בבוקר הם יראו אותו כך:
  הלובי נקי הצינור שהתפוצץ אתמול מתוקן , הגינה היא מכוסחת עם פרחים ועצים חדשים , החנית נקיות המקלט נקי וכביש הגישה לבניין נקי. אם הוא גר בנכס שלו או אם שהוא משכיר דירות לאנשים אז חייבים גם להיות לשכור שירותי חברת אחזקת בניינים.
  הוא חייב לדאוג לכך כי כל דייר שנכנס או עוזב מבניין הדירה שהוא משאיר אחריו צריכה להיות נקייה ויפה וצבועה כמו ביום שהוא נכנס אליה.
  כמו כן הדיירים עצמם גם יוזמים בקשות עבודה כמו למשל בקשות לתיקון מכשירים או עבודות הדברה שהם זקוקים הם. כמו כן גם אזורים שונים שהם משותפים לכלל הבניין דורשים ניקיון יסודי ויום יומי שמתבצע על ידי חברת אחזקת בניינים שמצליחה לבצע עבודה זו ביתר הצלחה.

  אחזקה וניהול מבנים

  עם הגידול בבניינים רבי קמות צץ שירות חדש שלא היה בו צורך בדור הקודם והוא אחזקה וניהול מבנים. כיום הבניינים הם לא מה שהיו בעבר אם בעבר היו בונים בניינים של עד 5 קומות כיום בונים בניינים בעיקר של מעל  10 קומות. בתים אלו צריכים גם עזרה רבה ביותר של ניהול הכנס כמו כן כאשר מדברים על ניהול נכסים מדברים בין השאר גם על בניינים ובנייני משרדים שבהם יש צורך בניהול איכותי ומהיר. את כל התפקידים האלו עושה חברת אחזקה וניהול מבנים במאמר זה נענה על השאלות הבאות מי צריך אחזקה וניהול ומבנים מהם התפקידים של חברה שכזו?

  מי צריך אחזקה וניהול  מבנים?

  אחזקה וניהול מבנים הוא שירות  שמבוקש בעיקר על ידי בניינים רבי קומות ובייני משרדים השירות המבוקש הוא מסיבות שונות : חוסר ידע , חוסר זמן , אי רישיון על פי חוק , כמו כן חשוב לפנות חברה שיש לה אפשרות להעניק את שני השירותים האלו גם ניהול וגם אחזקה ובעצם כל בניין גם אם הוא נמוך וישן צריך אחזקה על מנת לשרוד

  הבניינים הגבוהים מכילים בתוכם מערכות שונות שלא היו קיימות בעבר מחייבות אחזקה של המבנים ובכלל ושל המערכות האלו בפרט על מנת לא לגרום לבלאי.

  ככל שבנייני המגורים גבוהים יותר ומערכות בניין מתפתחות יותר נהיה יותר ויותק קשה לנציג ועד הבי תלשים לב יותר לצרכי הבניין לכן מומלץ לכל אלו שגרים בבניינים רבי קומות לפנות אל אחזקה וניהול מבנים ולהנות משירות הולם ואיכותי שיעזור לבניין להיות נקי ומטופח יותר.

  מה כולל השירות?

  כאשר מדברים על ניהול ואחזקה מדברים על מספר רב של פעולות שונות החל מהפעולה בסיסית כמו החלפת נורה והתקנת נורות בבניין וכלה בהפעלת גנרטורים במקרי חירום.

  תיקון והפעלת מעליות, מערכות כיבוי אש ועוד כל המערכות אלו ועוד אחרות שקיימות בבניין יהיו מתוחזקות על ידי החברה בתקנים המחמירים ביותר על פי משרד העבודה ובהתאם לצרכים של כל בניין ובהתאם לשירותי ניהול ולאחזקה.

  חברות אחזקת מבנים

  קיימות מגוון רחב של חברות אחזקת מבנים לכן חשוב מאד לדאוג לכך להכיר את כל הסוגים של חברת אחזקת מבנים והשירותים שלהן. כמו כן חשוב מאד לדאוג כי בוחרים את חברת אחזקת מבנים הטובה ביותר בעיקר בכל הנוגע לאחזקת מבנים.

  מאמר זה ימנה את הסוגים השונים של חברות אחזקת מבנים ואת סוגי השירותים שהן מצליחות  לתת בסופו של דבר. את התמורות השונות לכסף אותו אתם משלמים לה מידי חודש בחודשו אודות השירות שהן נותנות לכם.

  מאמר זה יבחן היטב את סוגי חברות אחזקת מבנים השונות ואת החשיבות שלהן על מנת לשמור על בניין יפה ונקי.

  חשיבות חברות אחזקת מבנים

  החשיבות של חברות אחזקת מבנים לא יסולא בפז כל אחד יודע כי רכישת נכס הוא  דבר חשוב ומעורך אך במידה ולא תשכילו לדאוג לטפח את הבניין שלכם בזמן והיטב  דיירים לא ירצו להיות בנכס או בבניין ולכן חשוב מאד לבחור בחברה זו  מהר ככל האפשר על מנת שתוכלו  לזכות בבית יפה ונקי בלי מאמץ כלל.  זה נכון וחשוב גם אם אתם מעוניינים למכור את הנכס או אתם מעוניינים לשכור אותו כך או כך חשוב מאד שהוא יהיה מטופח איכותי ויפה .

  מה כוללים שירותי אחזקת מבנים?

  מין הסתם קיימות מגוון רחב של חברות אחזקת מבנים יש להבחין בין השירותים השונים אותן מציעות חברות אלו אם לדוגמא אתם מעוניינים בחברה שתבצע רק ניקיון  חשוב מאד לחפש חברה כזו שאכן תבצע ניקיון  מושלם על הצד הטוב ביותר כולל חניות  שבגורדי שחקים לדוגמא הסיכוי שינוקו  על ידי הדיירים שואף לאפס.

  יחד עם זאת אם אתם מעוניינים בשירותים קצת יותר מניקוי שגרתי כדאי  לחפש חברה שמקפידה על שירותי גננות והיא אחראית על טיפוח ניקוי וסידור הגינה שלכם. אם אתם מעוניינים להוריד מהראש שלכם את כל מה שקשור בתחזוקת הבניין עליהם לבחור לחברה המעניק את השירותים שאתם זקוקים להם בהתאמה אישית וקיימות לא מעט חברות אחזקת מבנים כאלו.

  אחזקת מבנים רק באיי פלאס!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם